Vratislavice : Mšeno 9:0 (6:0)

11.05.2014 22:42

Série utkání se slabšími mužstvy pokračovala v neděli utkáním se Mšenem. Sestava byla poznamenána absencí čtyř zraněných hráčů, a tak příležitost  dostali  i nováčci. Již v 6.´ zahájil bombardování soupeřovy branky Blinka, když střelou z vápna zajistil první gól. V 8.´zvýšil Brož na 2:0, ve 14.´Jindra 3:0, v 16.´Novák 4:0, 27.´Bayer 5:0 a konečně v 30.´zachytil míč na půlce Honzík Roubal a bravurním sólem  ukončil poločas na stavu 6:0.

Druhý poločas začali hosté zvýšenou iniciativou hlavně v útoku, a tak sedmý gól padl až ve 44.´, když Bayerova přihrávka našla Vojtu Brože, a ten se tentokrát trefil správně - 7:0. O dvě minuty později poslal Blinka dlouhý pas před soupeřovu branku a Jindra zvýšil na 8:0. Na konečných 9:0 upravil v 51.´ výsledek opět Roubal.

Sestava:                                                                    Smolík                                                                                                                                                                                  Blinka             Novák         Roubal                                                                                                                                                                                                  Pelant            Jindra